בצק סוכר – הכנת עוגה מושלמת

03/13/2011

מאת מרטין ב

בצק סוכר- הכנת עוגה מושלמת. מהם המרכיבים של עוגת בצק סוכר מעולה או עוגה מעולה בכלל? אחד הדברים החשובים ביותר להצלחה של מסיבה או יום הולדת הוא עוגה מעולה. השאלה היא איך מכינים עוגה מעולה? איזה סוג של עוגה מכינים? מה יכול לעזור לנו בהכנת העוגה?

איזה עוגה להכין לאירוע?

העוגה המתאימה ביותר לאירועים היא ככל הנראה עוגת בצק סוכר. הסיבה שעדיף עוגה מבצק סוכר ולא עוגה אחרת כל שהיא נעוצה בתכלית העוגה. כאשר אתם מכינים עוגה למסיבה צריך לזכור שהמטרה היא לא להכין עוגה טעימה שכולם יאהבו אלא להכין עוגה שתוסיף קצת צבע לכל מה שקורה באירוע.

תחשבו על זה ברצינות לרגע, נניח יש מסיבה של שלושים איש ועוגה אחת, אז מה הולך לקרות? כולם יוכלו פרוסה בגודל מילימטר על חצי מילימטר. ככל הנראה זה לא מה שהולך לקרות, סביר מאוד להניח שאף אחד לא הולך לאכול מהעוגה הזו בכלל, לכן תפקידה העיקרי הוא להוסיף צבע וקישוטים.

ברגע שהוחלט שבוחרים עוגה למען הצבע והקישוטים, נשארה רק ברירה אחת בלבד- עוגת בצק סוכר. העוגה תוסיף המון צבע והמון נפח לאירוע. גם בן אדם שהוא לא טבח מקצועי יכול להכין בקלות עוגה כזו. הקלות והפשטות הכנה של עוגות בצק סוכר הופך את מלאכת ההכנה למהירה ונגישה גם לאדם הלא מוכשר ביותר בעולם.

מה ניתן להוסיף לעוגה מוצלחת?

קישוטים לעוגה- על מנת לשפר קצת את העוגה שעומדים להכין, ניתן אפילו להוסיף כמה דברים שיכולים לתת עוד צבע, כמו למשל קישוטים לעוגה. הקישוטים קיימים במגוון של צורות וצבעים, מכל הסוגים והמינים. ההבדל בין עוגה רגילה לעוגה מקושטת היא עוד טיפה דברים מעניינים שניתן להסתכל עליהם. בינינו, מחירי הקישוטים הם כל כך נמוכים, אין שום בעיה בכלל להתחיל ולקשט.

תבניות אפייה- תבניות אפייה הן לא בדיוק תוספת לעוגה, אלא הרבה יותר אמצעי עזר שנועד לעזור לייצר עוגות טובות יותר. לכולנו יש בעיה בלשמור על צורות עגולות או מרובעות, לכן כדי להימנע מעוגות עקומות, רצוי מאוד להיעזר בתבניות אפייה על מנת ליצור צורות ישרות.

השורה התחתונה היא כזו: במידה ואתם רוצים ליצור אירוע מעולה עם הרבה צבע ושמחה, עוגת בצק סוכר שנעשתה לפי כל הכללים, יכולה להיות עזרה מעולה. תדאגו להביא עוגה נחמדה כאשר אתם באים לאירוע ותזכו בהכרת תודה אין סופית.

מקור המאמר: www.articles.co.il מאמרים.

השאר תגובה

הכתבה קודמת -

הכתבה הבאה -