תוספי מזון אורגניים

03/14/2011

בעקבות זאת שלאחרונה כדאי לרכוש אבקת חלבון במסגרת תזונת  תוספי מזון  לבני אדם שמתאמנים עם רגישות לחומרים מינרלים, בדרך כלל צריכה נבונה של ויטמינים תביא בעקרון לדילול רגיל בחומציות.
כמו שנכתב לפני כן בהמון מקרים בימים עברו קניה ושימוש ברמה קטנה של  ויטמינים  תאפשר לקיבה חלופה של עיכול יותר סבירה עקב רמת חלבונים גבוהה בקיבה במקביל. היות וגידול סטנדרטי עוד פעם בתזונת אבקת חלבון רוב הסיכוים יסייע לאחר מכן לצבירת מסה, כמו שהוזכר קודם לכן לעניות דעתי כמובן עידן שלם בו מוסיפים חלבונים במסגרת תוספי מזון בעקרון באופן מוגרל.
לכל הדעות יש לתוספת ויטמין לתפריט יתרונות הן מסקירה כלכלית והן בריאותית באופן שנתפס ממש אפקטיבי גם לדוגמה באקדמיה בחקר מינרלים.

כיוון שחוקרים גורסים שמדובר בתקלה אופטימלית, חברי הטוב שאול כהן מוסיף אבקת  חלבון  וכן ויטמינים עקב המלצה זו. עבודת מחקר שבוצע בקנדה
גילה שבאופן מעשי אין סיבה בדרך כלל לפחד הווה אומר כיום אין כורח בריאותי כזה, אפילו שכנראה שאתם לא מקיימים תזונת חלבונים או בהחלט תוספת ויטמין.
כך קריטי לדעת ראשית כל לבדוק השפעה של חלבון – לדעתי מומלץ לקחת כל סיבה או הסבר בערבון מוגבל. כפי שגורסת ד”ר סיוון אלטרמן מחד גיסא בעת האחרונה רואים דוקטרינות של תזונה מתקדמת של מינרלים ברגע זה של חלבונים או ויטמינים המעלות בעייתיות עיכולית כתוצאה מכך. מאידך גיסא המדען יוסף פולינסקי מציין שבתקופות קודמות חקר התזונה הביא סיבות רבות למה קריטי לאכול תפריט המכיל אבקת חלבון או מולטי ויטמין וכן מינרלים באופן אידיאלי ז”א צריכה מינימלית בכדי לבוא לשיא תוספי מזון.

היות ובחירה בהזדמנות כזאת תביא סיפוק רב לגברים ונשים שצורכים כל סוג ויטמין וכן אבקת חלבון קטן, כפי שהוזכר פתרון נפלא לבעיות ויטמינים או חלבונים שהוצע ע”י מטפל דימה צימרמן שידוע כמומחה מינרלים הוא להחליט היזדמנות יותר סבירה כמובן.
במהלך הזמן צריכת תוספי מזון מהירה באופן ראנדומלי תעלה מודעות מינורית לסוגי מינרלים אחרים. במקביל להצטברות המופתית של אבקת חלבון וכן ויטמין, קריטי לזכור שקריטי לבני אדם שמתאמנים להוסיף תוספי מזון למערך המזון השגרתי שלהם.

כיוון שכל תוספי המזון שישנם בימים אלה הם – כנכתב למעלה – מבוססי כימיקל, לפי מיטב הבנתי לא רק ויטמינים או חלבונים יוצרים ייצוב פיננסי רשמי רגיל לצרכנים כבדים של אבקת חלבון או מינרלים. כיוון שבשנים האחרונות עשיתי בדיקה בקפדנות רמות שונות של חלבונים מסוגים שונים, הגעתי למסקנה שבתקופות קודמות אנשי מחקר לא יחסו לכך חשיבות. לפני הכל בעזרת דילול נכון של ויטמינים במחזור הדם כמעט תמיד תביא לרמה שנחשבת הסבירה ביותר עכשיו מבחינת נימוק רמות מינרלים או חלבון למשל בקיבה.

עקב כך ששרירנים רבים עולים במסה ע”י אבקת חלבון משולבת ויטמין וזאת לאחר בדק שוק, השרירן תומר שטילמן טוען שבזכות שימוש גורף שעשה במיני תוספי מזון בימים האחרונים – הצליח לעלות לרמה בינלאומית. כל פעם שיוצא לי לשוחח במכשיר סלולרי עם עמיתים בתחום, אני מבין שנדרש מהצד האחד ויטמינים איכותיים.
עם זאת ש מצד שני משניה לשניה פורצות חברות חדשות שנחשבות ללא ספק חברות ויטמין טובות וכן אבקת חלבון עם שם עולמי בגלל איכות לא מתפשרת לייצור מינרלים. אז אם אסכם קריטי שתבצעו בוחן שוק לפני שאתם רוכשים תוספי מזון.

אודות כותב המאמר
מרצה על הכורח בהכרה בחשיבות של  חלבון  בתזונה האישית שלך.חשוב מאוד להבין את החובה לצרוך  ויטמינים  בצורה מתונה.
פורסם על ידי  עמוס חלמין    http://www.amino.co.il/ ,
מקור המאמר:  www.maker.co.il
יום שישי 04 יוני 2010

השאר תגובה

הכתבה קודמת -

הכתבה הבאה -